Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ump
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
17754
07.01.2019, 14:30
El'kabat
napisał(a):
A co, sami nie mogą znależć ?
Może niech zaczną przypadkowych ludzi na ulicy pytać ?
Żenady ciąg dalszy jak się patrzy na tę dziecinadę.
Żenujący to jest Twój tekst...
ump
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ump
Znajdź inne posty napisane przez ump