|
Senior Member
Offline
|
|
Pulpet napisał(a): 
Słyszał ktoś teraz rozmowę w radiu Kraków o Wiśle? Jakiś całkiem mądry facet się wypowiadał, ale nie dosłyszałem nazwiska?
Ktoś wie? bo przekaz był raczej optymistyczny i jeśli rozmówca nie był po prostu kimś typu Knura/Trela/inny-randomowy-twitterowicz to nasze sprawy wydają się iść ładnie ku dobremu.
|
Chyba chodzi Ci o to
https://www.radiokrakow.pl/rozmowy/c...-wisly-krakow/
|
|