Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17753
Stary 07.01.2019, 14:26
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Słyszał ktoś teraz rozmowę w radiu Kraków o Wiśle? Jakiś całkiem mądry facet się wypowiadał, ale nie dosłyszałem nazwiska?
Ktoś wie? bo przekaz był raczej optymistyczny i jeśli rozmówca nie był po prostu kimś typu Knura/Trela/inny-randomowy-twitterowicz to nasze sprawy wydają się iść ładnie ku dobremu.
Chyba chodzi Ci o to
https://www.radiokrakow.pl/rozmowy/c...-wisly-krakow/
Odpowiedz cytując