TommyTSW napisał(a):

Fajny nick na jutube, DanoneKS1906 z herbem Wisły 
zbanujcie tego mongoła
|
Tak jakby nazwa miała największe znaczenie (profil z bardzo dawna więc nawet uwagi nie zwracam). Nie będę nawet odpowiadał na "mongoł"
Co do Wisły, ciekawi mnie tweet Wisłockiego. Wygląda mi na to, że leśny kogoś tam ma, ale TS jak to TS sam próbuje coś znaleźć, a samo pisanie "daj pan kontakt" przypomina legendarne "daj świeżaka"