Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17752
Stary 07.01.2019, 14:16
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Fajny nick na jutube, DanoneKS1906 z herbem Wisły
zbanujcie tego mongoła
Tak jakby nazwa miała największe znaczenie (profil z bardzo dawna więc nawet uwagi nie zwracam). Nie będę nawet odpowiadał na "mongoł"

Co do Wisły, ciekawi mnie tweet Wisłockiego. Wygląda mi na to, że leśny kogoś tam ma, ale TS jak to TS sam próbuje coś znaleźć, a samo pisanie "daj pan kontakt" przypomina legendarne "daj świeżaka"
Odpowiedz cytując