|
@Pulpet
Jeśli dobrze zrozumiałem/zapamiętałem to był ktoś z UM.
Czy optymistycznie?
Po prostu normalnie/nautralnie. Ja to odebrałem tak, że jak po stronie Wisły będzie NORMALNY partner do rozmowy i KONKRETNY plan to miasto nam nie będzie robić pod górkę (np. temat reklamowania Miasta na bandach).
|