Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17751
Stary 07.01.2019, 14:13
@Pulpet
Jeśli dobrze zrozumiałem/zapamiętałem to był ktoś z UM.


Czy optymistycznie?
Po prostu normalnie/nautralnie. Ja to odebrałem tak, że jak po stronie Wisły będzie NORMALNY partner do rozmowy i KONKRETNY plan to miasto nam nie będzie robić pod górkę (np. temat reklamowania Miasta na bandach).
Odpowiedz cytując