|
Słyszał ktoś teraz rozmowę w radiu Kraków o Wiśle? Jakiś całkiem mądry facet się wypowiadał, ale nie dosłyszałem nazwiska?
Ktoś wie? bo przekaz był raczej optymistyczny i jeśli rozmówca nie był po prostu kimś typu Knura/Trela/inny-randomowy-twitterowicz to nasze sprawy wydają się iść ładnie ku dobremu.
|