Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17746
Stary 07.01.2019, 13:45
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ten komentarz Wisłockiego to bardziej szpila niż zapytanie, wiele osób chyba nie zrozumiało.
Tak, to na pewno szpila bo w sytuacji w jakiej znalazła się Wisła jest miejsce i czas na wbijanie szpilek Prezesowi PZPN, dobry żart

https://twitter.com/DariuszFaron/sta...51378930663426

W piątek spotkanie z PZPN w sprawie licencji:
https://twitter.com/DariuszFaron/sta...56009148682240
Ostatnio edytowane przez heoij : 07.01.2019 o godz. 13:49.
Odpowiedz cytując