czaro napisał(a):

|
Ten komentarz Wisłockiego to bardziej szpila niż zapytanie, wiele osób chyba nie zrozumiało.
|
Tak, to na pewno szpila

bo w sytuacji w jakiej znalazła się Wisła jest miejsce i czas na wbijanie szpilek Prezesowi PZPN, dobry żart
https://twitter.com/DariuszFaron/sta...51378930663426
W piątek spotkanie z PZPN w sprawie licencji:
https://twitter.com/DariuszFaron/sta...56009148682240