Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17745
Stary 07.01.2019, 13:26
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
przecież nikt tego pana nie będzie brał na poważnie, macha jedynie łapkami żeby coś zyskać na tym przekręcie.

szkoda że ten cały wasz bożyszcz Jadczak nie porusza teraz tematów oszustw względem przejęcia udziałów Wisły, równie zaciekle jak robił to względem WS.
Ale przecież temu, że klub kupili parodyści winny jest tylko i wyłącznie zarząd. To czemu ma poruszać temat oszustów? Oni nie spadli z nieba, ktoś im dał przekręt zrobić.
Odpowiedz cytując