|
Powiem tak pan Rafał robi wiel by ocalić klub wiecie, ze od lat czepiałem się SKWK I TS za co nieraz dostałem bana. Teraz powiem jedno wierze, w pana Rafała bo naprawde wiem ze ciezko pracuje na ocaleniem klubu, Niech dowodem bedzie to ze wszedł do SA i nie pobiera pensji w porównaniu do poprzedników,
W sumie i tak nie o tym miał być post po prostu wszystkie rece na pokład i niech kazdy wpłaca ile się da na Wisłę może być przez Socios kazda 1 zł daje nam szanse na ratowanie klubu by przelac kase nie musimy byc członkami Sociosu. Jeśli chcemy ocalić klub przestanimy się kłucić tylko wszystkie rece na pokłąd i kazdy niech da ile moze nawe 1zł.
Mniejszy dług to:
1.Szansa na zatrzymanie graczy chcociaż cześci
2. Łatwie znaleć inwestora jak dług bedzi niższy i bedą piłkarze
Logujemy się na konta lub paypal i przelewamy nawet głupią 1 zł
|