Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17740
Stary 07.01.2019, 12:48
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...ba/ar/13787702


"W tym czasie obligacje trafiłyby na giełdę w Wiedniu, a z ich sprzedaży można byłoby uzyskać 20-25 mln euro. Tak zdobyte pieniądze zostałyby przeznaczone na zwrot pożyczonych pieniędzy Kwietniowi, spłatę klubowych długów i stworzenie kapitału na transfery. Hartling zaznacza, że Wisła ma na świecie 4,6 mln fanów, a do tego są jeszcze inne osoby inwestujące na giełdzie. Wylicza więc, że jeśli 10 tys. osób kupiłoby obligacje w kwocie 2 tys. euro, to zostałby zgromadzony kapitał w wysokości 20 mln euro, a marka Wisły pozwala na to, by w przyszłości akcjonariusze mogliby na tym skorzystać."

Hartling teraz Kwietnia próbuje wydymać na kasę? :O
Odpowiedz cytując