Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17712
Stary 06.01.2019, 22:48
w uproszczeniu:

Właścicielem Klubu jest TS,
Prezes Wisłocki, nazwisko idealne
Prawnikiem Bogusław Leśnodorski,
Trener i sztab zakładam, że obecnie są,
Piłkarze - częściowo są, BL będzie z nimi rozmawiał,

Pozostaje:
Dług do spłaty -> 12 mln lub 3 mln euro,
Pozyskanie nowego/nowych inwestora/inwestorów - Miasto, p. Kwiecień i ...

Sam Klub musi poprosić inny większy Klub o pomoc (niekoniecznie polski klub). Znalezienie inwestora na bardzo, ale to bardzo dobrych dla niego (właściciela) warunkach.
Są firmy, które zawodowo zajmują się pozyskiwaniem inwestorów. Może w tym przypadku potrzeba nie 1-2, a 8-10 inwestorów.. tylko jak oni się dogadają...

Kurcze czekam na dalszy rozwój sytuacji. Jestem dobrej myśli
Powód: jak zwykle
Ostatnio edytowane przez gizmo : 06.01.2019 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując