jabadabaryba napisał(a):

|
Najpierw Leśny rozmawiał z Bońkiem (piątek), później napisał na twitterze.
|
Skąd wiesz, że w piątek rozmawiał? Według mnie raczej w sobotę, wpis Leśnego jest z soboty i program "Prawda Futbolu" w którym Boniek to powiedział, też jest z soboty, ale mniejsza z tym. Problem nadal pozostaje.