Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
17689
06.01.2019, 20:38
gizmo
napisał(a):
To jest przecież bardzo dobry pomysł na biznes. Inwestor (p. Kwiecień lub inna osoba ) wpłaca parę mln złotych. Spłacamy konieczne długi. Wchodzimy na giełdę, na polską nie, bo musielibyśmy mieć min 16 mln kapitalizacji, więc może być ta w Wiedniu. Ja (Mats) współwłaściciel (a tak na serio właściciel, bo Vanna siedzi w Wannie i nie chce z niej wyjść
) staram się tak zarządzać Klubem, aby ten zarabiał Wypłacam sobie odpowiednie wynagrodzenie za rzekomą pracę. Jeśli ten Klub będzie w stanie generować większe zyski to być może spłacę Pana Kwietnia ze swoich 50% czy 60% udziałów. Jeśli nie będzie zysków, będziemy szukać nowych inwestorów. Taka sytuacja może trwać rok, dzięki czemu ja swoje zarobię. Oczywiście nawet z niewielkich zysków jakie Klub będzie miał ja zgarnę te swoje min 50%.
Czy jakiś polski dziennikarz kontaktował się z jakimkolwiek szwedzkim dziennikarzem i zapytał kim jest Mats Hartlng
?
https://twitter.com/s_staszewski/sta...21136181633024
ciastek88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciastek88
Znajdź inne posty napisane przez ciastek88