Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
semion
Junior Member
Od: 03.2017
Offline
#
17684
06.01.2019, 20:14
W tym Gliniku też sharksi mają swoje wtyki? wydoili wszystko z Wisły teraz będą jeszcze ciągnąć z innych klubów?
semion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do semion
Znajdź inne posty napisane przez semion