Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17681
Stary 06.01.2019, 19:57
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że odpowiedź 'czego chcieli' mamy w tym mailu. Chcieli grać akcjami Wisły na jakiejś wiedeńskeij giełdzie, ludzie mieliby wpłacać hajs, profesjonalne oszacowanie fanbase'u Wisły ponad 4mln (sic!) fanów na świecie i 10 tys osób które wpłacą po 2k euro 100% legit no scum XD


PS. A Vanna to musiał być jakiś drobny przekręciaż mitoman który jeździ po świecie i udaje milionera. Kto by chciał wchodzić w interesy z takim towarzystwem?



No to już chyba nikt nie ma wątpliwości, że prawnicy i władze TSu to
a) oszuści lub
b) idioci* lub
c) idioci i oszuści

* opcja b tylko w przypadku, jeśli okazałoby się że trójka "inwestorów" to nie słupy ludzi Tsu. Dotychczas tak myślałem, teraz już naprawdę nie wiem...

Kto inny podpisywałby umowę z tym tercetem egzotycznym klaunów? Kto powierzyłby im akcje? Kto powierzyłby im cokolwiek?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując