heoij napisał(a):

@nero- dlaczego specjalnie tak wygląda?
Przecież w takiej formie to bubel prawny, a nie rozwiązanie umowy, bo nie wiadomo czego dotyczy.
|
Ja na początku myślałem, że to tylko preambuła, źle skonstruowana preambuła.
Wygląda, że to było cała treść tego "rozwiązania".
To nawet nie bubel prawny tylko świstek papieru, wart tyle co jedna firmowa kartka papieru.