Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17673
Stary 06.01.2019, 19:21
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Dzięki @czaro. To chyba możemy już być spokojni, mamy do czynienia z dzbanami roku a dopiero 6 stycznia dziś, mam nadzieję, że jakaś gazeta zorganizuje taki plebiscyt chętnie oddam swój głos



Panowie Hartling i Pietrowski dla własnego dobra powinni odpuścić walkę o Wisłę, po co im ona skoro pieniędzy nie mają a żadna osoba z pieniedzmi im ich nie powierzy A co do potencjalnego procesu w szwedzkim sądzie, najpierw trzeba by przyjąć, że któryś z nich potrafi w ogóle założyć sprawę
to są pajace (delikatnie mówiąc), ale swoje (psucie krwi, utrudnianie osiągnięcia jakiejś tam normalności w klubie itp.) nawet kosztem robienia z siebie durniów robią... na pewno nie za darmo.
nie miało i nie ma być żadnego przejęcia przez tych błaznów tylko syf i chaos, który się dzieje, a scenariusz tej tragikomedii został napisany przez...
Odpowiedz cytując