Hulk jest szalony czyli tak.
Zawarł umowę kupna klubu on nic nie wpłaca wanna 12 milionów ale on ma 40%
Wanna nic nie wpłacił więc on jest właścicielem klubu.
W związku z tym oferuje 50% Kwietniowi w zamian za to że on da 8 baniek.
Czyli jak nic on ma jakieś 190% udziałów Wisły bez wpłacania ani złotówki - szacuj
