Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17668
Stary 06.01.2019, 18:20
Hulk jest szalony czyli tak.

Zawarł umowę kupna klubu on nic nie wpłaca wanna 12 milionów ale on ma 40%
Wanna nic nie wpłacił więc on jest właścicielem klubu.
W związku z tym oferuje 50% Kwietniowi w zamian za to że on da 8 baniek.

Czyli jak nic on ma jakieś 190% udziałów Wisły bez wpłacania ani złotówki - szacuj
Odpowiedz cytując