Myślę, że odpowiedź 'czego chcieli' mamy w tym mailu. Chcieli grać akcjami Wisły na jakiejś wiedeńskeij giełdzie, ludzie mieliby wpłacać hajs, profesjonalne oszacowanie fanbase'u Wisły ponad 4mln (sic!) fanów na świecie i 10 tys osób które wpłacą po 2k euro

100% legit no scum XD
PS. A Vanna to musiał być jakiś drobny przekręciaż mitoman który jeździ po świecie i udaje milionera. Kto by chciał wchodzić w interesy z takim towarzystwem?
PS2. Czy jakiś ekonomista mógłby rzucić okiem na ten tego maila i wyjaśnić dokładnie jak Hogan chciał zarobić na Wiśle? Bo brzmi to jak jakaś piramida finansowa
