Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17662
Stary 06.01.2019, 17:50
Myślę, że odpowiedź 'czego chcieli' mamy w tym mailu. Chcieli grać akcjami Wisły na jakiejś wiedeńskeij giełdzie, ludzie mieliby wpłacać hajs, profesjonalne oszacowanie fanbase'u Wisły ponad 4mln (sic!) fanów na świecie i 10 tys osób które wpłacą po 2k euro 100% legit no scum XD


PS. A Vanna to musiał być jakiś drobny przekręciaż mitoman który jeździ po świecie i udaje milionera. Kto by chciał wchodzić w interesy z takim towarzystwem?


PS2. Czy jakiś ekonomista mógłby rzucić okiem na ten tego maila i wyjaśnić dokładnie jak Hogan chciał zarobić na Wiśle? Bo brzmi to jak jakaś piramida finansowa





Ostatnio edytowane przez Stelio : 06.01.2019 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując