Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17658
Stary 06.01.2019, 17:29
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
#KwiecieńKonfident

https://twitter.com/PawelPaczul/stat...42644153044992
Mam nadzieję, że Kwieceń się do tego odniesie..
Btw. Ciekawi mnie jedna rzecz, czy kwieceń był idiotą, że pożyczał kasę Wiśle ? Naprawdę nie wiedział kto tam rządzi ? Możliwe, że kierowały nim szczere intencje aby ocalić klub ale na litość boską... przedsiębiorca właściciel sieci aptek powinien sprawdzić do kogo idzie jego kasa. Tajemnicą poliszynela było to kto rządzi klubem. Również warto aby odniósł się do tego czy wiedzial na co idą jego pieniążki czy nie został ofiarą jakiegoś oszustwa, w coś wmanewrowany itd czy wiedział, że kasa może trafić do WSH. Mimo wszystko jestem pełen podziwu, że walczy o Wisłę ?
Ostatnio edytowane przez Valencia : 06.01.2019 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując