bódyń napisał(a):

a na co konkretnie ta zbiórka i na czyje konto? wyobrażam sobie, że jak jest 200 to najpóźniej pojutrze usłyszę, że tj. na kontach piłkarzy albo/i miasta.
żeby nie było tak, że jak zrzuta po 50 to szybciej się zbierze kolejna fajna sumka do skrojenia przez m i k i kolegów...
pamiętajmy też, że de facto z skwk też nikt niczego dotąd nie rozwiązał, tym pismem z datą 2018 można sobie podetrzeć, a nowego napisanego jak należy nikt dotąd nie pokazał.. czy 2018 i treść to wielbłąd czy celowe-bezczelne zagranie w stylu sarapaty - oto jest pytanie?