Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
17651
06.01.2019, 16:49
KOMINEK
napisał(a):
koniec pisania tych wszystkich głupot
koniec pisania o efekcie cieplarnianym
koniec pisania co dany użytkownik miał na myśli
będę banował bez ostrzeżenia
Pierwszy sensowny komentarz od tygodnia.
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred