Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
Od: 07.2016
Offline
#
17647
06.01.2019, 16:21
Tym razem powinno pójść. O co chodziło w dealu gangu olsena? Tu odpowiedź
Edit: Dobra już jest
Część pierwsza-
https://streamable.com/k2n9q
Część druga-
https://streamable.com/dh17a
Ostatnio edytowane przez Danielek1906 : 06.01.2019 o godz. 16:51.
Danielek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Danielek1906
Znajdź inne posty napisane przez Danielek1906