Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17642
Stary 06.01.2019, 15:38
Przecież ta umowa z SKWK nie została rozwiązana z tego co opublikowali. Bodajże 3 osoby podpisały się pod fatalnie skonstruowanym pismem z datą 2018. Nie wiem czy opublikowali poprawne pismo, przynajmniej nie znalazłem nic wrzuconego na twitera a przydałoby się informować o tym opinie publiczną zważywszy na to, że jest znak zapytania czy są szczere intencje ?

Co do filpskiego, sprawdziła się jedna rzecz, na ten moment wygląda że nie chodzi tu o żaden przelew. Nikogo nie obrażał, poruszył mądrze wiele ważnych kwestii, nie widzę sensu aby znęcać się nad nim. Jakbyście wszyscy tak nie przeżywali jego postów to za pewne zginęłaby gdzieś w gąszczu wypowiedzi także to Wy go tak wypromowaliście.... a teraz go za to atakujecie.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 06.01.2019 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując