TommyTSW napisał(a):

VanBasten chyba nie wie czemu nie mamy licencji, i jakie stanowisko przyjęli goście przez których tak jest
|
Nie chce mi się już prowadzić tych jałowych dyskusji ale odpowiem .Licencje mamy zawieszoną ze względów formalnych do ustalenia kto jest właścicielem klubu . Umowa sprzedaży była warunkowa a dwa z tych warunków nie były spełnione , nie zapłacono symbolicznej złotówki za kupno i nie przelano 12,2 mln na konto Wisły . Tym sposobem umowa nie została unieważniona tylko zwyczajnie nie weszła w życie . Co oznacza , że właścicielem jest TS . Szwed może teraz mówić co chce , może nawet iść do sądu ale to on musi udowodnić że wypełnił warunki umowy . Tyle , że nawet jak to zrobi to nic nie zmienia .Ale nawet jakby po 3 latach taki spór wygrał to wtedy po prostu zgłosi się nowego właściciela do PZPN i po sprawie . Teraz pilniejsze jest pokazanie planu wyjścia z długów bo za brak takiego nie zawieszą nam licencji tylko zwyczajnie zabiorą .