Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17637
Stary 06.01.2019, 15:05
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
VanBasten chyba nie wie czemu nie mamy licencji, i jakie stanowisko przyjęli goście przez których tak jest
Nie chce mi się już prowadzić tych jałowych dyskusji ale odpowiem .Licencje mamy zawieszoną ze względów formalnych do ustalenia kto jest właścicielem klubu . Umowa sprzedaży była warunkowa a dwa z tych warunków nie były spełnione , nie zapłacono symbolicznej złotówki za kupno i nie przelano 12,2 mln na konto Wisły . Tym sposobem umowa nie została unieważniona tylko zwyczajnie nie weszła w życie . Co oznacza , że właścicielem jest TS . Szwed może teraz mówić co chce , może nawet iść do sądu ale to on musi udowodnić że wypełnił warunki umowy . Tyle , że nawet jak to zrobi to nic nie zmienia .Ale nawet jakby po 3 latach taki spór wygrał to wtedy po prostu zgłosi się nowego właściciela do PZPN i po sprawie . Teraz pilniejsze jest pokazanie planu wyjścia z długów bo za brak takiego nie zawieszą nam licencji tylko zwyczajnie zabiorą .
Odpowiedz cytując