TommyTSW napisał(a):

fajnie, tylko jak tak dalej będą się trzymać a sprawa trafi do sądu nic się nie zmieni do czasu wyroku a nas już dawno zdegradują
|
Ale co sprawa sądowa do licencji? Ja też mogę sobie napisać umowę twierdząc, że jestem właścicielem np. Legii Warszawa i do czasu rozstrzygnięcia przez sąd licencja będzie zawieszona?
Trzeba napisać dobre odwołanie z wytłumaczeniem dlaczego TS uważa się za właściciela i powinni odwiesić. Od tego jest tutaj Leśnodorski.