Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17635
Stary 06.01.2019, 14:52
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
fajnie, tylko jak tak dalej będą się trzymać a sprawa trafi do sądu nic się nie zmieni do czasu wyroku a nas już dawno zdegradują
Ale co sprawa sądowa do licencji? Ja też mogę sobie napisać umowę twierdząc, że jestem właścicielem np. Legii Warszawa i do czasu rozstrzygnięcia przez sąd licencja będzie zawieszona?

Trzeba napisać dobre odwołanie z wytłumaczeniem dlaczego TS uważa się za właściciela i powinni odwiesić. Od tego jest tutaj Leśnodorski.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując