Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
17630
06.01.2019, 14:36
TommyTSW
napisał(a):
do końca lutego kiedy to pykną 3 mecze w Eklasie.Sprawa w sądzie zamyka już temat, łysy ze szwedem trzymają karty.
Łysy i szwed aktualnie to mogą się trzymać jedynie za siusiaki .
VanBasten
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do VanBasten
Znajdź inne posty napisane przez VanBasten