Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
17627
06.01.2019, 14:33
Tantal
napisał(a):
Tak, niektórzy zawodnicy na czele z rozsądnym przecież Baszczyńskim mówili, że to ma sens. Tylko, że oni też są tylko ludźmi
No tak , nie to co filipski .
VanBasten
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do VanBasten
Znajdź inne posty napisane przez VanBasten