Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
StarożytnyWiślak
Member
Od: 12.2018
Offline
#
17622
06.01.2019, 14:18
Ech... Mam nadzieję, że Leśniodorski ogarnie to gówno, ma doświadczenie i siłę przebicia, zobaczymy co z tego będzie.
Nadziei nie traćmy, braćmy.
StarożytnyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarożytnyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez StarożytnyWiślak