|
wy tu pitu pitu o jakiś spłatach 40 baniek żeby na wiosnę dostać licencję, tymczasem mamy miesiąc na ogarnięcie burdelu z Kojakiem, kitajcem i Szwedem inaczej lecimy na ryj i leczy nas tylko upadłość.
piłkarze też będą chcieli co swoje i będą chcieli sp..alać jeśli nie będzie konkretów, nikt się nie będzie znowu nabierał.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 06.01.2019 o godz. 14:09.
|