Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17613
Stary 06.01.2019, 13:59
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@Drozd Jak ....a przelew miże być drugorzędny jak za chwilę nie będzie miał kto grać. Idź kupić garnki przez telefon
A co by zmienił przelew? Gdzie jest kasa z biletów za Jage i Lecha? Spłacił ktoś zawodników? Dostaliby 12 baniek to zniknęłoby 12 baniek i co byś zrobił? Przed nowym rokiem Boniek mówił ze mamy czas do marca, potem nagle zabrali nam licencję.

Każdy nowy właściciel nawet Eskimos jedzący foki jest lepszy niż banda która przyssała się do Wisły. Oni kręca oszukują i liczą na to że znowu wszyscy będą przymykać oko bo nie oddali klubu "oszustom". Gdzie jest umowa sprzedaży? Gdzie są akcje?

Wszyscy Ci którzy wybielali przez ostatnie lata złodziei żerujących na Wiśle mają już chałupy wypełnione garami aż po dach więc bądź tak miły i nie się nie ośmieszaj.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując