Jery napisał(a):

Szwed miał jakieś plany względem Wisły, nawet pewnie nie takie bez sensu, miał też pewnie zapewnienia, że jak mu się uda zdobyć klub to te plany będą realizowane i ktoś mu za to zapłaci. Pamiętajcie, że oni Wisłę chcieli kupić od dawna, a teraz zachowują się jak goście serio zrobieni w balona, czyli wierzyli, że to się uda. Szły już przecieki wcześniej, że w tym wszystkim chodzi o giełdę, Iwan mówił to samo - Szwed zadzwonił do Kwietnia i mówił dokładnie o wprowadzeniu SA na giełdę i zebraniu kasy z akcji, o tym, że Wisła na świecie ma 4 mln fanów.
|
Przecież ten Szwed to jakiś mitoman. Jak w ogóle można myśleć, że mógł mieć sensowne plany wobec Wisły

Wystarczy, że skumał się z Vanną i Pietrowskim. To już mówi wiele. Raz była mowa, że zna Vannę 14 lat, wczoraj stwierdził, że od roku.