Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17595
Stary 06.01.2019, 12:12
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Mamy 40 mln długu.
Pozyczamy 12 mln długu, czyli mamy 52 mln długu, ale na koncie 12 mln.
Spłacamy piłkarzy, czyli mamy 40 mln długu i na koncie 0 mln.
Sprzedajemy piłkarzy za 12 mln, czyli 40 mln długu i na koncie 12 mln.
Oddajemy kase, czyli zostaje 28 mln długu i na koncie 0 mln.
Amen.
ok zapomniałeś, że z bieżącej działalności cos można w 2019 zarobić, ale trzeba to umieć zrobić. Obecnie ktoś musiałby przejąć SA za taką właśnie kwotę 12 baniek i powoli próbować ogarniać resztę, bo to że utrzymanie klubu wynosi ok1,2mln na miesiąc nie znaczy, że takich przychodów nie bylibyśmy w stanie wygenerować. Boniek na twiterku mówił, że przez kase klubu przeszło ok 20-25mln na jesieni, ale trochę się pomylił bo wliczył w to kasę z ESA a ta kasa jest dawno obwarowana cesją na rzecz innych podmiotów, więc tej kasy klub nie widział, do tego podsumował jakieś 8 baniek pożyczek, czyli wychodzi, że klub mógł wygenerować ok 6-9 baniek z działalności w pół roku to akuratnie te 1,2mln na miesiąc
by wyszło
Ostatnio edytowane przez rafaello56 : 06.01.2019 o godz. 12:16.
Odpowiedz cytując