graficiarz napisał(a):

|
Sharksów trzeba wyeliminować jeśli chodzi o działalność klubu. Kazdy o tym teraz wie. Natomiast działania pana Jadczaka to na pewno nie dążenie żeby Wisłę oczyścić a zniszczyć
|
Do tego działania Jadczaka są niepotrzebne. Wystarczyło dwa lata cichego przyzwolenia ze strony lokalnych dziennikarzy i już. Zrobione.