kowalkowskij napisał(a):

|
Ale on chce pożyczyć kasę i ją potem zwrócić, sprzedając zawodników. Nic się nie zmieni.
|
Mamy 40 mln długu.
Pozyczamy 12 mln długu, czyli mamy 52 mln długu, ale na koncie 12 mln.
Spłacamy piłkarzy, czyli mamy 40 mln długu i na koncie 0 mln.
Sprzedajemy piłkarzy za 12 mln, czyli 40 mln długu i na koncie 12 mln.
Oddajemy kase, czyli zostaje 28 mln długu i na koncie 0 mln.
Amen.