Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17591
Stary 06.01.2019, 12:06
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Ale on chce pożyczyć kasę i ją potem zwrócić, sprzedając zawodników. Nic się nie zmieni.
Mamy 40 mln długu.
Pozyczamy 12 mln długu, czyli mamy 52 mln długu, ale na koncie 12 mln.
Spłacamy piłkarzy, czyli mamy 40 mln długu i na koncie 0 mln.
Sprzedajemy piłkarzy za 12 mln, czyli 40 mln długu i na koncie 12 mln.
Oddajemy kase, czyli zostaje 28 mln długu i na koncie 0 mln.
Amen.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując