Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17587
Stary 06.01.2019, 11:41
Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post
Ly od razu magik? A może jego model biznesowy to szybki zakup pod inwestycje i równie szybka sprzedaż z zyskiem

Pojawiają się problemy, on znika.
Niestety nie widzę innej opcji, miał papiery, sprzedał dalej, temu kto chciał kupić. Zakładając, że umowa jest nieważna, to ten ktoś będzie mógł się teraz powołać na to, że przecież on kupił" w dobrej wierze", ma 60% akcji. Jak przy reprywatyzacji. Wypada czekać, aż zgłosi się kolejny właściciel. Jest szansa, że zrobiło się o tym tak głośno, że się nie zgłosi nigdy lub nasze domysły się nie sprawdzą.
Odpowiedz cytując