Revenge_vo2 napisał(a):

Ly od razu magik? A może jego model biznesowy to szybki zakup pod inwestycje i równie szybka sprzedaż z zyskiem
Pojawiają się problemy, on znika.
|
Niestety nie widzę innej opcji, miał papiery, sprzedał dalej, temu kto chciał kupić. Zakładając, że umowa jest nieważna, to ten ktoś będzie mógł się teraz powołać na to, że przecież on kupił" w dobrej wierze", ma 60% akcji. Jak przy reprywatyzacji. Wypada czekać, aż zgłosi się kolejny właściciel. Jest szansa, że zrobiło się o tym tak głośno, że się nie zgłosi nigdy lub nasze domysły się nie sprawdzą.