Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Revenge_vo2
Member
Od: 12.2018
Offline
#
17585
06.01.2019, 11:36
Ly od razu magik? A może jego model biznesowy to szybki zakup pod inwestycje i równie szybka sprzedaż z zyskiem
Pojawiają się problemy, on znika.
Revenge_vo2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Revenge_vo2
Znajdź inne posty napisane przez Revenge_vo2