kowalkowskij napisał(a):

|
I co się zmieni w sytuacji finansowej klubu? Wisła ma 40 mln długu. Po pożyczce będzie miała 52 mln długu. Zapłaci zaległości, sprzeda zawodników za 12 mln. W efekcie nie będzie zawodników, a dług wróci do poziomu 40 mln. Czy ja czegoś nie rozumiem?
|
W takiej sytuacji spłacilibyśmy 24mln (12mln piłkarzom + 12mln zaciągniętej pożyczki) więc operacja byłaby korzystna.
Tylko ze nikt nam takiej pożyczki nie udzieli, a nawet jeśli, to nie sprzedamy 4 piłkarzy za 3mln Euro łącznie. Teoretycznie najcenniejszy Imaz w tej chwili ma niecałe pół roku kontraktu. A reszta potencjalnych do sprzedaży w poniedziałek już może być bez kontraktów...