Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
WannaBe
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
17581
06.01.2019, 11:23
Filipski pojechał tirem do Słubic prosto na Interię uwiarygadniać istnienie Hartlinga. Na tym forum uwiarygadniał istnienie Vanny Ly.
Good job.
WannaBe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WannaBe
Znajdź inne posty napisane przez WannaBe