Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17577
Stary 06.01.2019, 11:17
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
I co się zmieni w sytuacji finansowej klubu? Wisła ma 40 mln długu. Po pożyczce będzie miała 52 mln długu. Zapłaci zaległości, sprzeda zawodników za 12 mln. W efekcie nie będzie zawodników, a dług wróci do poziomu 40 mln. Czy ja czegoś nie rozumiem?
Przecież jak spłaci się zawodnikom 12 mln złotych to automatycznie z długu zejdzie 12 mln złotych...
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.01.2019 o godz. 11:19.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując