kowalkowskij napisał(a):

|
I co się zmieni w sytuacji finansowej klubu? Wisła ma 40 mln długu. Po pożyczce będzie miała 52 mln długu. Zapłaci zaległości, sprzeda zawodników za 12 mln. W efekcie nie będzie zawodników, a dług wróci do poziomu 40 mln. Czy ja czegoś nie rozumiem?
|
Przecież jak spłaci się zawodnikom 12 mln złotych to automatycznie z długu zejdzie 12 mln złotych...