Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
GenerałTSW
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2009
Offline
#
17574
06.01.2019, 10:51
Harting&Pietrowski spóła z Kwietniem 50/50 taka propozycja Hulka, najlepsze ze bez wkładu własnego NCP .... umarłem ze śmiechu .
Kabaretu nie ma końca. Niech ktoś wreszcie sprowadzi na ziemię tych idiotów .
GenerałTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GenerałTSW
Znajdź inne posty napisane przez GenerałTSW