Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

przypominam że krążyła po forum plotka jakiś 1-2 miesiące temu że to spisek Satnowskiego żeby klub przejął Leśny
była nawet dość popularna , ale każdy ją wtedy traktował w kontekście żartu
|
Bo nikt zdrowy na umyśle nie bierze takich głupot na poważnie
