Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17561
Stary 06.01.2019, 09:55
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Mimo, że chodzę na sektor E, to nie wyobrażam sobie meczów bez dopingu, bębnów, opraw, jakby niektórzy tu chcieli. I tak, będę nadal wrzucał na oprawy.
JA sobie nie wyobrażam żebym już kiedykolwiek wrzucił cokolwiek do puszki na oprawy, umierającego ,,Marka'' czy inne domy dziecka, chyba że stargo peta. Co innego przelanie kasy na konto nowego stowarzyszenia które będzie się rozliczać jak robi to socios. Wiadomo, że będzie trochę lipa bez opraw i zorganizowanego dopingu, ale jak to ma pomóc uzdrowić klub to jest to strata do przełknięcia. Kibole nie mają teraz żadnych kart w ręku. Tylko naiwni i dzieci widzą to inaczej.
Odpowiedz cytując