Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jasq
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
17558
06.01.2019, 08:53
Jeżeli koniecznym kosztem uzdrowienia Wisły byłoby "obrażenie" się części kibiców to jest to do zaakceptowania. Bo mecze ze słabym dopingiem w ekstraklasie sobie wyobrażam a w IV lidze np. na Hutniku już nie.
40 lat minelo ...
Jasq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jasq
Znajdź inne posty napisane przez Jasq