Wyświetl pojedynczy post
Jasq
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17558
Stary 06.01.2019, 08:53
Jeżeli koniecznym kosztem uzdrowienia Wisły byłoby "obrażenie" się części kibiców to jest to do zaakceptowania. Bo mecze ze słabym dopingiem w ekstraklasie sobie wyobrażam a w IV lidze np. na Hutniku już nie.
40 lat minelo ...
Odpowiedz cytując