Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
17555
06.01.2019, 08:17
El'kabat
napisał(a):
Wszystko dobitnie i klarownie napisane na temat tej całej bandy.
https://twitter.com/BoniekZibi/statu...62704304181248
Jedna uwaga. Teraz nie ma mozliwosci aby ludzie dolaczylido bojkotu. Bojkotowali by ci co interes by mieli (kasa). Reszta nie. Drugi raz jak za Bednarza nikt by sie nie dal nabrac. Teraz jest czarno na bialym widac kto polozyl.
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń