Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17555
Stary 06.01.2019, 08:17
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Wszystko dobitnie i klarownie napisane na temat tej całej bandy.


https://twitter.com/BoniekZibi/statu...62704304181248
Jedna uwaga. Teraz nie ma mozliwosci aby ludzie dolaczylido bojkotu. Bojkotowali by ci co interes by mieli (kasa). Reszta nie. Drugi raz jak za Bednarza nikt by sie nie dal nabrac. Teraz jest czarno na bialym widac kto polozyl.
Odpowiedz cytując