Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
17551
06.01.2019, 02:39
TIR_DO_SŁUBIC
napisał(a):
Nie szanuję tej Pani. Ale zrobiłem to specjalnie dla Ciebie. Jest lepiej?
Myślę że nie o taką zmianę avatara nam chodziło, ale widzę postęp. Dodaj jeszcze kraty i będzie tu akceptowany
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred