rmar napisał(a):

@InQ
Taka mądra książka sprzed prawie dwóch tysięcy lat mówi, że "Po owocach ich poznacie". To by było tyle w zakresie stawiania szkodzenia Wiśle przez Jadczaka na równi z Sharksami.
|
Nie stawiam ich na równi (bo skala czynów jest inna)... stawiam ich w tym samym rzędzie (bo mają ten sam cel)
Po prostu są osoby które:
1. Dążą do upadku, lub likwidacji klubu
2. lub dążą do uratowania klubu (nie mylić klubu z bandytami - bo chcemy ich wykopać nie likwidując klubu)
3. lub osoby które nie zdefiniowały swoich intencji.
Nie chcę pisać o wojnie z bandytami, tylko o ratowaniu klubu.
U pana Szymona i bandyci muszą oberwać (tu się zgadzam) i klub powinien upaść (tu jest mój radykalny sprzeciw -
A O TYM ASPEKCIE MOWA).
----
Po prostu chcę aby od klubu odsunąć całą grupę działająca na szkodę Wisły. Tyle... (nie obchodzi mnie to czy jest to dziennikarz, polityk, czy też bandyta).