Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17550
Stary 06.01.2019, 02:32
rmar napisał(a):Wyświetl post
@InQ


Taka mądra książka sprzed prawie dwóch tysięcy lat mówi, że "Po owocach ich poznacie". To by było tyle w zakresie stawiania szkodzenia Wiśle przez Jadczaka na równi z Sharksami.
Nie stawiam ich na równi (bo skala czynów jest inna)... stawiam ich w tym samym rzędzie (bo mają ten sam cel)

Po prostu są osoby które:
1. Dążą do upadku, lub likwidacji klubu
2. lub dążą do uratowania klubu (nie mylić klubu z bandytami - bo chcemy ich wykopać nie likwidując klubu)
3. lub osoby które nie zdefiniowały swoich intencji.

Nie chcę pisać o wojnie z bandytami, tylko o ratowaniu klubu.

U pana Szymona i bandyci muszą oberwać (tu się zgadzam) i klub powinien upaść (tu jest mój radykalny sprzeciw - A O TYM ASPEKCIE MOWA).

----
Po prostu chcę aby od klubu odsunąć całą grupę działająca na szkodę Wisły. Tyle... (nie obchodzi mnie to czy jest to dziennikarz, polityk, czy też bandyta).
Ostatnio edytowane przez InQ : 06.01.2019 o godz. 02:39.
Odpowiedz cytując