Devonisch napisał(a):

|
Ty dalej tak na poważnie nosisz tą ....ę ciapatę w avatarze czy może miałeś udziały w jej wynagrodzeniu ?
|
JEj morda jaki i znaki rozpoznawcze Sharksów nigdy więcej nie powinny mieć miejsca na stadionie R22 jęśli kiedykowiek tam wrócimy