Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17545
Stary 06.01.2019, 02:05
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Ty dalej tak na poważnie nosisz tą ....ę ciapatę w avatarze czy może miałeś udziały w jej wynagrodzeniu ?
JEj morda jaki i znaki rozpoznawcze Sharksów nigdy więcej nie powinny mieć miejsca na stadionie R22 jęśli kiedykowiek tam wrócimy
Odpowiedz cytując