|
przeciez ten trol karmi sie waszym zainteresowaniem .....ludzie , miejcie tyroche oleju w glowach , koles jest zalosny jak siosrty Godlewskie- a wy lykacie to jak mlode pelikany ...nie karmcie trola i nie reagujcie - to zniknie jak sarapata z klubu
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 06.01.2019 o godz. 01:17.
|