Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17532
Stary 06.01.2019, 01:14
filipski napisał(a):Wyświetl post
Trudno bronić osoby, która się nie wypowiada.
Trudno świecić oczami za człowieka, który nie reaguje na ośmieszanie właściwie z każdej strony.
Trudno walczyć w pojedynkę z wiatrakami, kiedy osoba, o którą się walczy, sama tego nie robi, przez co wychodzi się tylko na głupka.

Ja ten trud podjąłem, z własnej inicjatywy. Nie miałem i nie mam wątpliwości kto w tej rozgrywce jest dobry, a kto zły. Przeczytałem przed chwilą każdy mój post - podtrzymuję każde słowo. Jednak trud ten mnie przerósł.

Ktokolwiek na tym forum ma do mnie pretensje o rozbudzenie bezpodstawnych nadziei i idące za nim rozczarowanie - przyjmuję to i przepraszam.

Tych wszystkich, którzy uważali, iż moje słowa to manipulacja polegająca na wmawianiu innym tego, co chcą usłyszeć, zachęcam, aby tak samo potraktowali ludzi, którzy dziś robią właśnie to - mówią, piszą i publikują dokładnie to, co wszyscy chcą usłyszeć.

Oby znalazł się ktoś, kto powie to, co usłyszeć powinniśmy i obyśmy mu uwierzyli. Oby mógł przedstawić publicznie dowody, a jego poczucie lojalności nie wiązało go tak, jak mnie.

W temacie niedoszłego przejęcia klubu mam już tylko nadzieję, że w najbliższym czasie wypłynie umowa - ona wszystkich wyjaśni, nie mam co do tego wątpliwości.

Tym, którzy byli zainteresowani, którzy prowadzili merytoryczne dyskusje i którzy nie dali się zwieść byle słowom, lecz dociekali - dziękuję. Wisła to Wy.

Mam nadzieję, że doniesienia o nowych nadziejach okażą się tymi, na które wszyscy czekali. To jest najważniejsze, bo nie będzie Wisły w 4 lidze, co do tego nie mam wątpliwości. Ja już nie chcę przykładać ręki do cyrku, który się rozgrywa na naszych oczach.

Trzy ostatnie dni, konferencja prasowa, dzisiejsze wywiady utwierdziły mnie w jednym przekonaniu:

haczyk został połknięty, nad tą Rzeką, gdzie role od dawna odwrócone.

Ale wierzę, wiem to, że Wisła nigdy nie zginie!
Musisz mieć stary niebywały ubaw, trenując tutaj sobie swoje zdolności w tworzeniu nieweryfikowalnego pustosłowia. Astrologia i wróżbiarstwo. Ja wiem, że ty doskonale sobie zdajesz sprawę z tego co tutaj robisz i z tego jak to robisz. Kłania się zapewne humanistyczne wykształcenie - nauka trwająca, lub może dawno zakończona.
Mądry z ciebie gość, ale paskudny i złośliwy cynik. Bawisz się słowem, ale kosztem ludzkich uczuć.
Pewnie masz to gdzieś, może nawet właśnie o to chodzi żeby się ludźmi (może podludźmi, wiślackim-ubeckim ścierwem? ) tutaj pobawić. Pograć na emocjach.

Powiem tak.
Jeżeli coś wiesz rzeczywiście, to proszę napisz to. Jeżeli się bawisz, to pobaw się stary gdzie indziej, bo po prostu wstyd..miej jakąś klasę i godność.
Odpowiedz cytując