|
Jezeli jakis dzennikarz moze rozlozyc klub jak wielu twierdzi na tym forum to co to jest za klub? Ten klub zalatwili ludzie udajacy najwiekszych kibicow tego klubu a dziennikarze jedynie poinformowali swiat o tym szwindlu. To nie Stanowski czy Jadczak zgarneli 20 milionow do kieszeni w ostatnich dwoch latach z kasy tego klubu.
|